neděle 5. června 2011

Street Team

Takže tady jsme. Dvoučlenný český Street Team Johnossi. A i když to možná působí trochu pateticky nebo nesmyslně, i ve dvou se toho dá leccos změnit, leccos dokázat (podívejte se třeba na Johnossi...).
Co budeme dělat? Pravidelně vás - budoucí čtenáře tohoto blogu - informovat o možnostech JAK a KDE Johnossi propagovat. Ať už na internetu formou hlasování nebo v reálném světě formou letáků, plakátu, samolepek a jiných akcí s jediným účelem: Proslavit tohle švédské duo.
Začínáme letáčky. Pokud se připojíte, stačí si je stáhnout, vytisknout a rozšířit všude po svém okolí. V práci, ve škole, v restauraci, v menze, na veřejných záchodech...fantazii se meze nekladou. 
A věřte mi, funguje to. Dokonce i jen jeden člověk umí vzbudit dojem, že celá země je zapojená do propagace nějaké skupiny:) 
Od dnešního dne se všechny potřebné novinky stran Street Teamu Johnossi dozvíte pod odkazem na pravé liště blogu. Odkazy, obrázky, nápady. A pokud sami na něco přijdete, dejte nám vědět.


So here we are. The two piece czech Street Team for Johnossi. Even though it might seem a little bit pathetic and useless (concerning the number of members in our Street Team so far) it´s not like that at all. Watch Johnossi what they have achieved just as a two piece band. Even one single person can change a lot of things and do amazing stuff. 
What are we gonna do? It´s simple. Promoting Johnossi in every possible way. It may be on the internet as voting missions in some future charts and many more. Or in a real life in a way of stickers, posters, flyers that we´re gonna spread all around the world just to make sure everybody gets to know this special Swedish duo. 
We´ll inform you about our latest missions under the link Street Team on the right side on this blog. There you will find the lastest information.
If you´re not from the Czech Republic and you want to join us, it´s absolutely cool:) 
Let´s start with our first task. Simply spread in your city flyers that you can find under the Street Team link. Put them wherever you think it could be useful. Places such as public library, university, restaurants, public toilets:-) etc. are very welcome. No limits for your imagination:) 
So Welcome! And enjoy the fun while making Johnossi famous.

Žádné komentáře:

Okomentovat